Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dzisiaj


Poniedziałek, 26 sierpnia 2019 r. 26 sierpnia 2019 r. Godzina... 10:55
Adrianny, Konstantego
  jutro: Cezarego, Teodora

W dniu 15 września 2018 roku w galerii FOCUS MALL nasze Centrum uczestniczyło w Targach Edukacyjnych i Zajęciach Dodatkowych dla dzieci i dorosłych. Dysponując stoiskiem wystawienniczym z materiałami promocyjno-informacyjnymi udzielaliśmy zwiedzającym informacji o zawodach medyczno-społecznych i administracyjno-usługowych, możliwościach kształcenia i rozwoju w naszym Centrum oraz funkcjonowania na rynku pracy w tych obszarach. Centrum reprezentowali uczniowie kierunku technik elektrorardiolog Magdalena Korytkowska i Adam Marciniak oraz absolwentka kierunku technik usług kosmetycznych Małgorzata Antoszczyk , która przybliżała zainteresowanym osobom zdobyte umiejętności z zakresu zabiegów kosmetycznych twarzy oraz wykonywała zabiegi pielęgnacyjne dłoni i malowanie paznokci.

Działania uczniów wspierali również nauczyciele Pani Ewa Łągiewczyk i Pani Karolina Dyguda doradca zawodowy,którzy promowali bogatą ofertę bezpłatnego kształcenia policealnego i ustawicznego w naszej szkole.