Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dzisiaj


Poniedziałek, 19 listopada 2018 r. 19 listopada 2018 r. Godzina... 04:53
Elżbiety, Seweryna
  jutro: Anatola, Sędzimira

Mixer Regionalny Łódzkie 2015

W dniach 5 i 6 września 2015 roku przy ulicy Piotrkowskiej w Łodzi uczniowie i nauczyciele naszej szkoły uczestniczyli w IMPREZIE WYSTAWIENNICZO-ROZRYWKOWEJ MIXER REGIONALNY ŁÓDZKIE 2015.

Jak co roku impreza odbyła się pod patronatem Marszałka Województwa Łódzkiego Witolda Stępnia.

Tegoroczny Mixer dał nam okazję do zapoznania się z szeroką ofertą wystawców regionu.Ciekawie prezentowały się placówki dydaktyczne dające możliwość porównania i wymiany doświadczeń. Popularnością cieszyły się konkursy z atrakcyjnymi nagrodami dla odwiedzających stoiska.Przyciągały uwagę i zainteresowanie wytwory rękodzieła oraz regionalne smakołyki.

Stoisko nasze cieszyło się dużym zainteresowaniem odwiedzających, na którym prezentowana była oferta edukacyjna. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie kierunków kształcenia: technik farmaceutyczny Kułak Liliana, technik elektroradiolog Sobczyk Paulina, technik masażysta Załęski Tomasz i nauczyciele Agnieszka Miler, Grażyna Tomaszkiewicz, Ewa Łągiewczyk, Jadwiga Szulc, Izabella-Mytkowicz-Terka -doradca zawodowy. Podczas imprezy uczniowie i nauczyciele prezentowali pokaz I-szej pomocy, techniki masażu relaksacyjnego oraz dokonywali pomiaru ciśnienia krwi.

Goście odwiedzający nasze stoisko byli częstowani jabłkami i naparem z czystka.