Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dzisiaj


Wtorek, 18 czerwca 2019 r. 18 czerwca 2019 r. Godzina... 05:17
Elżbiety, Marka
  jutro: Gerwazego, Protazego

Opoczyńskie Targi Pracy i Edukacji

W Hali Sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Opocznie 10 marca 2016 roku odbyły się zorganizowane przez Powiatowy Urząd Pracy i  Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Opocznie Opoczyńskie Targi Pracy i  Edukacji w których prezentowała ofertę edukacyjną Szkoła Policealna Samorządu Województwa Łódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim. W targach uczestniczyło kilkaset młodych osób dla których oferty edukacyjne, oferty pracy i charakterystyka zawodowa odgrywają istotną rolę w orientacji preferowanego kierunku własnego rozwoju, planowaniu dalszej ścieżki kariery edukacyjno-zawodowej oraz przyczyniają się do sukcesu na rynku edukacyjnym i rynku pracy. Przy stoisku naszej szkoły pokazów i informacji udzielali uczniowie kierunku kształcenia technik masażysta - Anna Banaszczyk i Paweł Purzyński  pod opieką nauczycieli Izabelli Mytkowicz - Terki i Jadwigi Szulc. Na targach podkreślana była aktualna oferta o KWALIFIKACYJNYCH KURSACH ZAWODOWYCH oraz zaakcentowane były mocne strony szkoły min. lokalizacja na piotrkowskim osiedlu Wyzwolenia, NOWOCZESNA BAZA DYDAKTYCZNA, INTERNAT.

 

 


 XIV Edycja Bełchatowskich Targów Edukacyjnych z udziałem naszej szkoły….

Powiatowy Urząd Pracy wspólnie z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Bełchatowie zorganizowali dnia 03 marca 2016 r. XIV Bełchatowskie Targi Edukacyjne. Wzorem lat ubiegłych na targach nie zabrakło stoiska i pokazów masażu zorganizowanych przez naszą szkołę. W promocji szkoły brały udział: Dominika Uszyło udzielała informacji o kierunku kształcenie w zawodzie technika masażysty oraz dokonywała prezentacji technik masażu relaksacyjnego; Fryś Justyna prezentowała atuty kształcenia w zawodzie technika farmaceutycznego. Prezentacja naszej szkoły umożliwiła dokładne zapoznanie się z ofertą edukacyjną, jak również z zasadami rekrutacji na rok szkolny 2016/2017. Do nauki w szkole oraz udziału w kwalifikacyjnych kursach zawodowych zachęcali nauczyciele Jadwiga Szulc i Izabella Mytkowicz-Terka.

Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem zwiedzających tj. uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz osób zainteresowanych dalszą nauką i zdobywaniem wiedzy. Udział w targach umożliwiał zdobycie informacji niezbędnych do świadomego oraz rzetelnego wyboru dalszej drogi edukacji.

 

 


 II Edycja Targów dla Maturzystów

Na terenie Zespołu Szkół Elektryczno-Elektronicznych w Radomsku w dniu 01 marca 2016 roku odbyła się II Edycja Targów dla Maturzystów. Celem przedsięwzięcia była prezentacja szerokiej oferty edukacyjnej szkół wyższych oraz szkół policealnych absolwentom szkół ponadgimnazjalnych oraz wszystkim pragnącym poszerzyć swoją wiedzę wybierając kierunek własnego rozwoju. Na stoisku wystawienniczym naszej szkoły uczniowie Anna Banaszczyk , Patrycja Szulc i Paweł Purzyński oraz nauczyciele Lidia Migdał-Nowak i Izabelle Mytkowicz-Terka prezentowali ofertę edukacyjną - forma szkolna i KKZ, zasady rekrutacji, techniki masażu leczniczego i relaksacyjnego.Dzięki udziałowi w Targach mogliśmy promować naszą szkołę, co mamy nadzieję znajdzie odzwierciedlenie w czasie naboru kandydatów na przyszły rok szkolny.