Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dzisiaj


Niedziela, 21 lipca 2019 r. 21 lipca 2019 r. Godzina... 08:30
Daniela, Andrzeja
  jutro: Marii, Magdaleny

W Dniu Otwartym 07 kwietnia 2016r. było nam bardzo miło gościć tak licznie przybyłą młodzież zainteresowaną ofertą edukacyjną oraz kursową Szkoły Policealnej Samorządu Województwa Łódzkiego w Piotrkowie Trybunalskim.

Odwiedziło nas tego dnia 169 uczniów, przede wszystkim klas maturalnych. Dziękujemy młodzieży za zainteresowanie i tak liczne przybycie. Szczególne podziękowania kierujemy na ręce dyrektorów, pedagogów szkolnych, nauczycieli i wychowawców szkół średnich, którzy zechcieli rozpropagować nasze przedsięwzięcie a także towarzyszyć młodzieży w „spacerze po szkole”.

Najliczniejszą grupę uczniów reprezentował Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Piotrkowie Tryb., gościliśmy łącznie pięć klas czwartych pod opieką pedagogów z tej szkoły. Odwiedziła nas także młodzież klasy maturalnej Liceum Ogólnokształcącego nr IV w Piotrkowie Tryb. o profilu humanistycznym oraz klasa trzecia o profilu medycznym pod opieką pedagoga szkolnego. Z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1w Piotrkowie Tryb. dotarła do nas pod opieka swego wychowawcy, klasa maturalna o profilu ekologicznym, zainteresowana ofertą szkoły z racji rozszerzonego programu biologii i chemii w swym profilu. Gościliśmy również dwie klasy o profilu technika hotelarstwa z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 w Piotrkowie Tryb., szczególnie zainteresowanych wykładami na temat cukrzycy. Pedagog szkolny z Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Piotrkowie Tryb. wytypował z klas kończących edukację, 10 –osobową grupę uczniów zainteresowanych naszą ofertą. Szczególnie miło było nam widzieć uczennice z Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Piotrkowie Tryb., które przyszły indywidualnie z zamiarem potwierdzenia dokonanych już wstępnie wyborów.

Wartość spotkania podnosiły aspekty edukacyjne Dnia Otwartego, zorganizowanego nie przez przypadek w Światowym Dniu Zdrowia 7 kwietnia. Wykłady tematyczne dotyczące problematyki zdrowia i profilaktyki w jego zakresie, przygotowane przez naszych pedagogów i uczniów, cieszyły się dużym zainteresowaniem odbiorców. Tematyka mini wykładów: „Niedocukrzenie, objawy ,I pomoc”; „Dekalog zapobiegania przedwczesnemu starzeniu się”; „Zdrowe zęby to zdrowe ciało, skutki chorób zębów”; „Prawidłowa postawa i ruch fundamentem zdrowych stawów i kości”; „Skutki zdrowotne nadużywania leków”; „Zdrowa skóra urody doda…”; „Zawody medyczne a rynek pracy”.

Mamy nadzieję, że po spotkaniu w naszej szkole pozostaną liczne miłe wspomnienia, a część z grona Uczniów którzy nas odwiedzili, zdecyduje się na WSPÓLNĄ DROGĘ EDUKACYJNĄ RAZEM Z NAMI ! Gwarantujemy bezpłatną naukę o wysokiej jakości w szkole z 61 -letnim dorobkiem edukacyjnym. Wykształciliśmy wiele pokoleń fachowców pielęgniarstwa, położnictwa, następnie ratownictwa medycznego, elektroradiologii, technik dentystycznych, technik masażu, techników farmaceutycznych. Jesteśmy otwarci na nowe zawody i formy kształcenia !. Od dwóch lat kształcimy opiekunów medycznych, a od tego roku szkolnego techników usług kosmetycznych w formie bezpłatnych kwalifikacyjnych kursów zawodowych KKZ.

DRODZY UCZNIOWIE !!!
Aby rozpocząć naukę w naszej szkole wystarczy złożyć podanie, najlepiej w terminie między 20 CZERWCA A 12 LIPCA 2016r. ZAPRASZAMY, ZAPRASZAMY, ZAPRASZAMY !!!

szczegóły w zakładce NABÓR .