Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dzisiaj


Poniedziałek, 20 maja 2019 r. 20 maja 2019 r. Godzina... 18:21
Bazylego, Bernarda
  jutro: Wiktora, Tymoteusza

Dnia 15 kwietnia 2016 roku w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Piotrkowie Trybunalskim odbyły się Rejonowe Eliminacje XX Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego. W eliminacjach udział wzięło 20 szkół z terenu województwa łódzkiego. W turnieju rywalizowali uczniowie szkół ponadgimnazjalnych sprawdzając swoją wiedzę teoretyczną jak również umiejętności praktyczne związane z bezpieczeństwem w ruchu drogowym. W ramach turnieju odbył się sprawdzian praktyczny wiedzy z zakresu pomocy przedmedycznej. Na zaproszenie WORD nauczyciel naszej szkoły Pani mgr Grażyna Tomaszkiewicz oraz uczniowie Patrycja Różycka i Piotr Olas oceniali zawodników z konkurencji udzielania I-szej pomocy.

Udział naszej szkoły w imprezie umożliwił nam zapoznanie uczniów szkół ponadgimnazjalnych z ofertą edukacyjną naszej szkoły oraz zasadami rekrutacji  na rok szkolny 2016/2017.