Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dzisiaj


Poniedziałek, 20 maja 2019 r. 20 maja 2019 r. Godzina... 18:55
Bazylego, Bernarda
  jutro: Wiktora, Tymoteusza

GIEŁDA PRACY I EDUKACJI  - to pierwsza impreza o tej nazwie, która odbyła się  dnia  15.04.2016 r w auli głównej piotrkowskiej filii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach z inicjatywy Społecznego  Collegium Oświatowego w Piotrkowie Trybunalskim Nasza szkoła uczestniczyła w giełdzie dysponując stoiskiem wystawowym z materiałami promocyjno - informacyjnymi i oferując  młodzieży i dorosłym informacje o zawodach medyczno-społecznych, możliwościach kształcenia i rozwoju w naszej szkole oraz funkcjonowaniu rynku pracy w tym obszarze. Szkołę reprezentowali nauczyciele:  Jadwiga Szulc i Ewa Łągiewczyk oraz uczniowie: Skorupa Sylwia, Narejko Bartosz, Dróżdż Daria, Sobczyk Paulina. Przy stoisku wystawowym  technik masażysta –Skorupa Sylwia realizowała pokaz masażu relaksacyjnego dłoni  dla chętnych uczestników giełdy. Stanowiło to dodatkowy punkt zainteresowania naszym stoiskiem.

Giełda  służyła  stworzeniu  płaszczyzny wspólnej  komunikacji  pomiędzy uczniami, absolwentami  i  nauczycielami  szkół  średnich
i wyższych a pracodawcami. W czasie giełdy można było uzyskać informację o perspektywach zdobycia wykształcenia i rozwoju swojej kariery.