Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dzisiaj


Poniedziałek, 20 maja 2019 r. 20 maja 2019 r. Godzina... 19:06
Bazylego, Bernarda
  jutro: Wiktora, Tymoteusza

XVII PIOTRKOWSKIE TARGI PRACY I EDUKACJI ’2016 Z UDZIAŁEM NASZEJ SZKOŁY…

Dnia 22 kwietnia 2016 roku reprezentacja SPSWŁ promowała ofertę kierunków kształcenia i kwalifikacyjnych kursów zawodowych podczas XVII Piotrkowskich Targów, których organizatorami  byli: Wojewódzki Urząd Pracy w Łodzi, Powiatowy Urząd Pracy i OHP z Piotrkowa Trybunalskiego oraz gospodarz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 im. Księdza Jerzego Popiełuszki w Piotrkowie Trybunalskim.

Ofertę edukacyjną na nowy rok szkolny 2016/2017 zaprezentowaliśmy w bardzo licznym gronie 70 wystawców, wśród nich nie zabrakło szkół średnich, policealnych i placówek edukacyjnych z całego regionu.

Nas reprezentowali uczniowie : - Rafał Dyr z II klasy technika dentystycznego, który prezentował technikę odwzorowywania modelu zęba; - Anna Banaszczyk i Paweł Purzyński z I klasy kierunku technika masażysty, którzy oferowali zwiedzającym udział w masażu relaksacyjnym dłoni, karku, pleców. Przy fotelu do masażu nie brakowało chętnych… Z kolei kierunek technika usług kosmetycznych przybliżały uczennice Kwalifikacyjnego Kursu Zawodowego Kw. A.61.: Aleksandra Mędrzycka i Katarzyna Gurdziołek pod kierunkiem nauczyciela przedmiotów zawodowych p. Katarzyny Pielużek. Podczas pokazu technik modelowania kształtu twarzy, opowiadały zainteresowanym osobom o zdobytych umiejętnościach z zakresu zabiegów kosmetycznych twarzy. Mamy nadzieję, że po pokazach make-up przybędzie nam kandydatów na ten kierunek… Działania uczniów wspierali również nauczyciele -doradcy zawodowi : Jadwiga Szulc, Iza Mytkowicz-Terka promujący bogatą ofertę bezpłatnego kształcenia policealnego  i ustawicznego w naszej szkole. W końcowej części targów organizatorzy wręczyli nam pisemne podziękowania za aktywny udział w przedsięwzięciu. Do sprawozdania dołączamy krótki materiał zdjęciowy.